Planet - PL-MGB-TSX

Planet - PL-MGB-TSX

1000Base-SX Mini-GBIC Modül (LC, MM) - 220m (62.5/125), 550m (50/125) (-40~75℃)

Ürün Kodu

Marka

Satış Fiyatı

KDV'li Fiyat

Havale İnd. (%3.00)

Stok Durumu

: 107288

: Planet

: 25.00 USD + KDV

: 181.30 TL

: 175.86 TL

:

  • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
  • 1 X 1000Base-SX fiber port
  • Endüstriyel tip
  • Duplex LC konnektör
  • Tek güç kaynağı 3.3V
  • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
  • Multi-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 550 metre ile sınırlı
  • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
  • Çalışma ısısı -40 ile +75 derece arasındadır.

 

PHY Tipi IEEE 802.3z 1000Base-SX
Fiber Tipi Multi-Mode
Konnektör LC
Dalgaboyu 850nm
Maksimum Mesafe 220m & 550m
Çalışma Sıcaklığı -40 ~ +75 Derece

 

 
  Axess
  Taksit Toplam Tutar
Tek Çekim 181.30 TL 181.30 TL
3 63.61 TL 190.84 TL
6 32.84 TL 197.07 TL


kobiler arası reklam değişim sistemi eKobi.net