BEEK - BN-19FPMPO-C24LC/3

BEEK - BN-19FPMPO-C24LC/3

BN-19FPMPO-4 Panel için MPO Kaset OM3; 2 x MPO Adaptör, 12xLC Dublex Adaptör, 2 x 6LC Duplex OM3 MPO Bağlantı Kablosu Dahil (4 port BN-19FPMPO-4 model MPO Boş Patch Panel haricen temin edilmelidir)

Ürün Kodu

Marka

Satış Fiyatı

KDV'li Fiyat

Havale İnd. (%3.00)

Stok Durumu

: 116659

: BEEK

: 100.16 USD + KDV

: 811.42 TL

: 787.11 TL

:

-
 
  Axess
  Taksit Toplam Tutar
Tek Çekim 811.42 TL 811.42 TL
3 284.71 TL 854.13 TL
6 147.00 TL 881.98 TL


kobiler arası reklam değişim sistemi eKobi.net