www.ekokablo.com, ziyaretçileri tarafından online alışveriş sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verilerinizi (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. www.ekokablo.com, bu bilgileri dönemsel kampanya çalışmalarını duyurmak, alışveriş ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap verebilmek ve satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek amacıyla kullanacaktır.

Kişisel bilgilere sadece yetkili www.ekokablo.com personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. www.ekokablo.com, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

www.ekokablo.com, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, www.ekokablo.com'in Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti edemez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmeniz tavsiye edilir.