Güvenli Alışveriş www.ekokablo.com'a vereceğiniz siparişleriniz tamamıyla sizinle bizim aramızda kalır. Alışveriş yapmak için üye olmanıza bile gerek yok! Kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. EkoPC güvenli ödeme altyapısı, kredi kartı numaranızı hiçbir koşul altında kayıt etmemektedir. Gireceğiniz kredi kartı bilgileri, 256 bit şifreleme ile kriptolanarak doğrudan banka sistemine iletilmekte ve provizyon alınmaktadır.
Paket içeriği Siparişleriniz, içeriği kargo görevlisi tarafından dahi bilinmeyecek şekilde tamamıyla kapalı, baskısız kutu ile, özel olarak paketlenir ve size gönderilir.
Üyelik Sipariş verirken üye olmak zorunda değilsiniz. Siparişinizin size teslim edilmesi için gireceğiniz kişisel bilgiler sadece siparişinizin teslimat ve faturalanmasında kullanılır. Eğer sipariş verirken e-posta adresinizi girer ve tarafınıza gönderilecek mesajı onaylarsanız üye de olabilirsiniz. Böylece hem sonraki alışverişlerinizde aynı bilgileri tekrar girmeniz gerek kalmaz hem de zaman içerisinde üyelere yönelik ek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Gizlilik Siparişleriniz, içeriği kargo görevlisi tarafından dahi bilinmeyecek şekilde tamamıyla kapalı, baskısız kutu ile, özel olarak paketlenir ve size gönderilir. %100 Gizlilik Güvencesi
Sitemizden yaptığınız siparişleriniz tamamen güvenli ve gizli paketlerde teslim edilir. Ürününüzü taşıyan kargo ya da kurye firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemektedirler. Siparişleriniz adınıza gönderildiği için sizden başka kimse ürünü teslim alamaz.