Sipariş ve Ödeme Sipariş verebilmek için www.ekokablo.com üyesi olmanıza gerek yoktur. Müşteri her siparişinde farklı bir teslimat ve fatura adresi tanımlayabilir. Kişisel bilgilerin gizliliğine azami özen gösterilir. Müşteri, sipariş aşamasında seçtiği ödeme biçimi ile (kredi kartı, EFT-Havale-Posta Çeki) siparişinin ödemesini yapar. Ödemesi tamamlanmayan siparişler işleme konmaz. Kredi kartı vb. bilgilerinin güvenliği için lütfen Gizlilik sayfamıza bakınız.
Teslimat Gönderilerimiz anlaşmalı kargo şirketlerimiz MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. 300.00 TL'yi aşan siparişleriniz ücretsiz gönderilir.
Stokta bulunan ürünler 3 (üç) iş gününde sevk edilir. Süre aşımında bilgi verilir, istenirse ödeme iadesi yapılır.
Tüm gönderiler sigortalıdır. Kargonuzu teslim alırken evrak imzalamadan önce ambalajın kırık, ezik, ıslak vb. durumda olmadığını mutlaka teyit ediniz. Ambalaj problemli ise kargo görevlisi ile birlikte açınız. İçerisindeki ürün(ler) zarar görmüş ise kesinlikle teslim almayınız ! Durum tespiti için kuryenin fotoğraf çekmesini ve zabıt tutmasını isteyiniz.
Garanti Tüm ürünlerimiz, üretici veya ithalatçı firmadan kaynaklanabilecek imalat hatalarına karşı güvence altındadır.
İade ve İptal www.ekokablo.com müşterisi, ödemesini yapmadığı ve teslim almadığı siparişini dilediği an iptal ettirebilir. Ödemesi yapılan sipariş, www.ekokablo.com tarafından sevk edilmemiş ise iptal ettirilebilir. Müşteri isteği çerçevesinde özelliği farkılaştırılmış ürünlerde bu olanak geçerli değildir. Müşteri, teslim aldığı üründe kusur (ayıp) bulunması halinde 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilir. İade edilecek ürünlerin ambalajlarının eksiksiz olması şarttır. Üründeki hatanın kullanım nedeniyle kaynaklandığı tespit edilir ise iade veya değişim yapılamaz. İade edilecek ürünlerin kargo bedeli müşteri tarafından peşin ödenir. Kargo bedeli ödenmeyen ürünler teslim alınmaz.
Tüketicinin Korunması Tüketici haklarının korunması ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması www.ekokablo.com'un birinci öncelikli hedefidir. www.ekokablo.com (EkoPC Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.), 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleriyle bağlıdır ve yaşanacak ihtilaflarda kanun hükümleri esastır.