BEEK - BN-FS-SC-MM

BEEK - BN-FS-SC-MM

Beek 10/100BaseTX-100FX Media/Rate Converter, MM, SC, 2km

Ürün Kodu

Marka

Satış Fiyatı

KDV'li Fiyat

Havale İnd. (%3.00)

Stok Durumu

: 102439

: BEEK

: 34.00 USD + KDV

: 228.09 TL

: 221.25 TL

:

  • UTP / fiber (SC konnektör, Multimode) media converter
  • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 2 km uzağa taşınmasını sağlar.
  • Konnektörler:
  • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
  • 1 x Fiber-optik (SC), 850/1310nm dalgaboyu
  • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
  • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
  • Güç Gereksinimi: 5V DC, 1A. Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
  • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
  • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 70 derece
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
 
  Axess
  Taksit Toplam Tutar
Tek Çekim 228.09 TL 228.09 TL
3 80.03 TL 240.09 TL
6 41.32 TL 247.92 TL


kobiler arası reklam değişim sistemi eKobi.net